Wizualizacja stadionu Sandecja Nowy Sącz

Ogłoszenie przetargu na budowę stadionu w Nowym Sączu stało się faktem. Prezydent Ludomir Handzel w towarzystwie radnego Jakuba Prokopowicza i Krzysztofa Ziai poinformował o tym na briefingu prasowym w sali reprezentacyjnej Ratusza. Pierwszy gwizdek w meczu biało-czarnych na nowym obiekcie rozlegnie się za dwa lata, ale z nową miejską inwestycją wiążą się nie tylko sportowe emocje.

W meczu 34. kolejki (ostatniej) I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zremisowała na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 0:0. To korzystny wynik dla graczy z Nowego Sącza, którzy mieli już pewne utrzymanie, natomiast gospodarze musieli wygrać, aby móc pozostać na I-ligowych boiskach.

Sandecja Nowy Sącz wygrała na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:0 w ramach 33. kolejki I ligi piłkarskiej. To bardzo ważne zwycięstwo dla piłkarzy z Nowego Sącza, w kontekście utrzymania się na I-ligowych boiskach.

25 lipca o godzinie 17:40 Sandecja Nowy Sącz rozegra swój ostatni mecz w sezonie 2019/2020 w ramach I ligi piłkarskiej. W 34. kolejce rywalem Sandecji będzie Olimpia Grudziądz, a mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Grudziądzu.

W ramach 33. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zagra u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz odbędzie się 18 lipca o godzinie 15:10 na Stadionie Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

Więcej artykułów…

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia