Na 24 kwietnia zaplanowano ciekawy mecz I ligi piłkarskiej (26. kolejka). O godzinie 16:00 naprzeciw siebie staną GKS Bełchatów i Sandecja Nowy Sącz. Faworytem są goście, którzy znajdują się w doskonałej dyspozycji i będą chcieli to po raz kolejny udowodnić.

Sandecja Nowy Sącz zanotowała kolejny dobry wynik na boiskach I ligi piłkarskiej. W 25. kolejce pokonała u siebie Widzew Łódź 3:1. Przed meczem trudno było wskazać wyraźnego faworyta, ale na boisku szybko okazało się, że gospodarze chcą zgarnąć komplet punktów.

Rywalizacja na boiskach I ligi trwa w najlepsze. Już 17 kwietnia o godzinie 16:00 w Nowym Sączu odbędzie się kolejne ligowe spotkanie. Sandecja Nowy Sącz w ramach 25. kolejki podejmie u siebie Widzew Łódź. Pojedynek zapowiada się bardzo atrakcyjnie i nie ma wyraźnego faworyta. Z pewnością nie zabraknie wielkich emocji.

10 kwietnia o godzinie 16:00 piłkarskich kibiców I ligi czeka emocjonujące widowisko. W 24. kolejce Sandecja Nowy Sącz podejmie na własnym terenie Zagłębie Sosnowiec. Tym razem zdecydowanym faworytem meczu jest ekipa gospodarzy. Sandecja jest w tak dobrej formie, iż ciężko wyobrazić sobie brak jakichkolwiek punktów w najbliższym spotkaniu.

Więcej artykułów…

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia