06
Pt, Gru
14 New Articles

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice

Sandecja Nowy Sącz uległa na własnym stadionie w meczu z Puszczą Niepołomice 0:1. Zwycięskiego gola dla gości zdobył w 62. minucie Jose Embalo (z rzutu karnego). Spotkanie nie ułożyło się po myśli zawodników z Nowego Sącza, którzy tym samym odnieśli kolejną porażkę, a był to ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Sandecja w dotychczasowych dwudziestu kolejkach zgromadziła 25 punktów (12. miejsce w tabeli). Puszcza dzięki temu zwycięstwu zbliżyła się w tabeli do Sandecji, zajmując obecnie 14. pozycję z 23 punktami na koncie.

Już 30 listopada 2019 roku o godzinie 17:00 rozpocznie się ostatni mecz Sandecji Nowy Sącz w tym roku kalendarzowym. Będzie to spotkanie w ramach 20. kolejki I ligi piłkarskiej, a rywalem graczy z Nowego Sącza będzie Puszcza Niepołomice. Faworytami zbliżającego się pojedynku są gospodarze, którzy wygrali ostatnio w Miedzi Legnica 1:3. Sandecja Nowy Sącz jest na fali wznoszącej i na pewno będzie chciała udanie zakończyć 2019 rok, dając kibicom kolejny powód do radości.

Miedź Legnica vs Sandecja Nowy Sącz

22 listopada o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz I ligi piłkarskiej pomiędzy Miedzą Legnica a Sandecją Nowy Sącz. Wydarzenie to odbędzie się w ramach 19. kolejki rozgrywek. Sandecja Nowy Sącz uda się na ciężki teren, dlatego nie przystąpi do tego spotkania jako faworyt. Miedź gra jednak w kratkę, dlatego w tym meczu możliwe jest każde rozstrzygnięcie.

Sandecja Nowy Sącz vs Bruk-Bet Termalica

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza kolejka rundy wiosennej w ramach rozgrywek I ligi piłkarskiej. W 18. kolejce Sandecja Nowy Sącz zagra na własnym stadionie, a jej rywalem będzie Bruk-Bet Nieciecza. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Nowym Sączu, w sobotę 16 listopada. Start o godzinie 17:00.

Sandecja Nowy Sącz wygrała z drużyną Miedź Legnica 3:1 w rozgrywkach pierwszej ligi w piątek, 22.11.2019 r. Niespodziewanie druga połowa spotkania okazała się rozstrzygająca.

W ramach 18. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zremisowała na własnym terenie z Bruk-Betem Niecieczą 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobywali Maciej Korzym (15. minuta) oraz Mariusz Gabrych (27. minuta), natomiast dla gości strzelali Roman Gergel (80. minuta z karnego) oraz Michał Orzechowski (83. minuta). Pierwsza połowa przebiegał pod dyktando piłkarzy z Nowego Sącza, jednak od 17. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Maciej Małkowski. Siły na boisku wyrównały się dopiero w 86. minucie, wtedy czerwony kartonik ujrzał zawodnik gości - Vlastimir Jovanovic. Nieciecza miała zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, jednak wystarczyło to zaledwie na remis.

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz

Sandecja Nowy Sącz pokonała na własnym boisku Olimpię Grudziądz 3:1. Mecz rozegrano w ramach 17. kolejki I ligi piłkarskiej. Była to zarazem ostatnia kolejka w rundzie jesiennej. Mecz rozpoczął się dość nerwowo, ale szybko inicjatywę przejęli gospodarze. Przekuło się to na sukces już w 32. minucie spotkania, kiedy to sędzia podyktował dla Sandecji "jedenastkę". Karnego na bramkę zamienił Maciej Małkowski. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Thiago (43. minuta), natomiast w 84. minucie bramkę z karnego na 3:0 zdobył Michal Piter-Bucko (były piłkarz Olimpii). Honorowego gola dla gości zdobył w doliczonym czasie gry Joao Augusto.