29
N, Mar
6 Nowe artykuły

GKS Bełchatów vs Sandecja Nowy Sącz

W 23. kolejce I ligi piłkarskiej naprzeciwko siebie staną piłkarze GKS-u Bełchatów oraz Sandecji Nowy Sącz. Jako, że mecz zostanie rozegrany na terenie Bełchatowa, faworytami będą gospodarze, którzy nie mogą jednak uznać tego sezonu za satysfakcjonujący. Piłkarze z Bełchatowa cały czas walczą o utrzymanie na I-ligowym szczeblu, natomiast Sandecja Nowy Sącz stara się przedostać w okolice górnej części tabeli, co być może uda się im już w następnej kolejce.

Sandecja Nowy Sącz vs Stomil Olsztyn

Sandecja Nowy Sącz pokonała na własnym stadionie Stomil Olsztyn 3:0. Był to mecz w ramach 22. kolejki I ligi piłkarskiej. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze z Nowego Sącza zrównali się w tabeli punktami z rywalami z Olsztyna.

GKS Tychy vs Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz zremisowała w Tychach z tamtejszym GKS-em w ramach 21. kolejki I ligi piłkarskiej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, a w trakcie meczu nie brakowało emocji, zarówno tych negatywnych, jak i pozytywnych.

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice

Sandecja Nowy Sącz uległa na własnym stadionie w meczu z Puszczą Niepołomice 0:1. Zwycięskiego gola dla gości zdobył w 62. minucie Jose Embalo (z rzutu karnego). Spotkanie nie ułożyło się po myśli zawodników z Nowego Sącza, którzy tym samym odnieśli kolejną porażkę, a był to ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Sandecja w dotychczasowych dwudziestu kolejkach zgromadziła 25 punktów (12. miejsce w tabeli). Puszcza dzięki temu zwycięstwu zbliżyła się w tabeli do Sandecji, zajmując obecnie 14. pozycję z 23 punktami na koncie.

Sandecja Nowy Sącz vs Stomil Olsztyn

W ramach 22. kolejki I ligi piłkarskiej rozegrany zostanie mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Stomilem Olsztyn. Faworytami spotkania będą gospodarze, którzy mają za sobą ciężki mecz w Tychach (remis 2:2). Stomil w ostatniej kolejce pokonał na własnym stadionie Odrę Opole (4:2).

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice

Już 30 listopada 2019 roku o godzinie 17:00 rozpocznie się ostatni mecz Sandecji Nowy Sącz w tym roku kalendarzowym. Będzie to spotkanie w ramach 20. kolejki I ligi piłkarskiej, a rywalem graczy z Nowego Sącza będzie Puszcza Niepołomice. Faworytami zbliżającego się pojedynku są gospodarze, którzy wygrali ostatnio w Miedzi Legnica 1:3. Sandecja Nowy Sącz jest na fali wznoszącej i na pewno będzie chciała udanie zakończyć 2019 rok, dając kibicom kolejny powód do radości.

Więcej artykułów…

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia