13 grudnia rusza Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy Na Nowosądeckim Rynku

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W najbliższy piątek (13.12) o 11:00 rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy na Nowosądeckim Rynku. Wydarzenie potrwa do 23 grudnia.

Od 13 do 23 grudnia bieżącego roku potrwa Jarmark Bożonarodzeniowy na Nowosądeckim Rynku. W ramach wydarzenia na Rynku ustawią się stoiska, gdzie będzie można nabyć wyjątkowe upominki. Spotkamy tam rękodzielników, artystów i twórców ludowych, którzy będą sprzedawać własne wyroby ze świątecznymi motywami. Na Jarmarku będzie także możliwość spróbowania bożonarodzeniowych potraw i przysmaków.

15 grudnia (niedziela) o godzinie 13:00 rozpoczną się uroczystości wigilijne, którym będzie towarzyszy prezydent Nowego Sącza – Ludomir Handzel. Odbędzie się symboliczne podzielenie opłatkiem, złożenie życzeń oraz świąteczny poczęstunek. Imprezie będą towarzyszyły występy grup artystycznych. Wystąpią zespoły z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Zespół Pieśni i Tańca „Dolina Dunajca”. Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału w Jarmarku oraz w uroczystościach wigilijnych.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia