Porażka Sandecji w ostatnim meczu sezonu

Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz ostatniego meczu sezonu 2020/2021 na boiskach I ligi nie może zaliczyć do zbyt udanych. Piłkarze reprezentujący klub z Nowego Sącza ulegli na wyjeździe Górnikowi Łęczna aż 3:0.

Już w 13. minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Skutecznie wykonał go Przemysław Banaszak. Do przerwy piłkarze z Łęcznej prowadzili 1:0. Po zmianie stron skuteczniejsi również byli gospodarze. Najpierw w 56. minucie na 2:0 strzelił Bartosz Śpiączka, a w 73. minucie pojedynku kolejny rzut karny na bramkę zamienił Banaszak. Tym samym wynik spotkania został ustalony na 3:0.

Ostatecznie piłkarze Sandecji zajęli w tabeli 10. pozycję i zgromadzili w rozegranym sezonie 45 punktów. Górnik Łęczna wypadł zdecydowanie lepiej, bo zmagania ukończył na 6. miejscu z 56 punktami na koncie. Dzięki temu zawodnicy Górnika wystąpią w fazie play-off (o awans do Ekstraklasy). Najbliższe zmagania dopiero po letniej przerwie, już w sezonie 2021/2022. Wypada mieć nadzieję, że Sandecja poradzi sobie w nich jeszcze lepiej niż w zakończonym w niedzielę sezonie.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.