#działamydlastaśka

Działamy dla Stasia

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

900 km rowerem dla 3-miesięcznego Stasia – takiego wyzwania podjął się Szymon, który swoim przedsięwzięciem zachęca do promowania zbiórki na leczenie chorego chłopca. Akcja #działamydlastaśka trwa.

Walka o życie małego Staśka

Słynna trasa Green Velo na wschodzie Polski nabiera innego wymiaru, gdy trasę blisko tysiąca kilometrów przemierza młody mężczyzna w celu wsparcia chorego dziecka. Szymon zaplanował trasę od Nowego Sącza do Białegostoku na 10 dni. Dziś mija już trzeci dzień jego wielkiej wyprawy. #działamydlastaśka to przedsięwzięcie promujące zbiórkę na rzecz leczenia 3-miesięcznego Stasia, który od urodzenia boryka się z szeregiem ciężkich schorzeń.

Jak pomóc?

W walce o życie Staśka można pomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty za pośrednictwem strony https://www.siepomaga.pl/stas-szymbara. Zachęcamy do wsparcia akcji.

Trzymamy kciuki, by mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych Szymon dotarł szczęśliwie do mety, a Staś otrzymał potrzebną mu pomoc. Relację z wyprawy można śledzić na fanpage'u Stowarzyszenia Bliżej Sącza oraz grupie Działamy dla Staśka.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia