12. kolejka I ligi: Sandecja zagra na wyjeździe z Zagłębiem

Zagłębie Sosnowiec vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

12. kolejka I ligi piłkarskiej zbliża się wielkimi krokami. Sandecja Nowy Sącz uda się tym razem do Sosnowca, gdzie rozegra bardzo ważny mecz z tamtejszym Zagłębiem. Z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie, ponieważ piłkarze Zagłębia uważani są za bardzo dobrych zawodników, jednak w tym sezonie nie wszystko idzie po ich myśli. Do tej pory Zagłębie zgromadziło na swoim koncie zaledwie 11 punktów i aktualnie walczy o uniknięcie strefy spadkowej. Sandecja w ostatnim meczu pokonała po zaciekłej walce Chrobrego Głogów i tym samym zbliżyła się do miejsc barażowych.

Mecz ten rozegrany zostanie na stadionie w Sosnowcu, a co za tym idzie to gospodarze będą nieznacznym faworytem spotkania. Gracze Sandecji zrobią jednak wszystko, co mogą, aby przedłużyć swoją passę zwycięskich pojedynków. Mają na to spore szanse, ponieważ Zagłębie nie znajduje się ostatnio w zbyt dobrej formie i należałoby to wykorzystać. Pojedynek pomiędzy tymi drużynami zaplanowano na sobotę 5 października. Start o godzinie 18:00.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia