21
So, Wrz
18 New Articles

Aktualności

Grid List

MPK Nowy Sącz

Nowy Sącz

Europejski Dzień Bez Samochodu w Nowym Sączu zaplanowano na niedzielę 22 września. Władze miasta przekonują kierowców samochodów do tego, aby ci przesiedli się chociaż na jeden dzień do autobusu. Uchwała z dnia 24 lipca 2018 roku mówi o tym, iż każda osoba, która przedstawi w autobusie swój dowód rejestracyjny, będzie mogła skorzystać z komunikacji miejskiej zupełnie za darmo. To dobra informacja dla wszystkich kierowców samochodów, którzy choć na jeden dzień chcą nieco odmienić swoje życie.

Odpady Nowy Sącz

Nowy Sącz

Od 1 do 21 października potrwa w Nowym Sączu wystawka odpadów. Jesienna zbiórka wielkich gabarytów odbędzie się na 25 osiedlach miasta.

Błękitny węgiel

Nowy Sącz

Prezydent Nowego Sącza - Ludomir Handzel wykonał kolejny, zdecydowany krok na rzecz czystszego powietrza i ograniczenia smogu w mieście. Na mocy porozumienia z firmą Polchar, do Nowego Sącza trafi 2 tysiące ton tzw. błękitnego węgla - ekologicznego i wydajnego zarazem paliwa stałego.

Ścieżka Rowerowa

Sądecczyzna

Ścieżka rowerowa wzdłuż wałów Dunajca powstanie! Taką decyzję podjął prezydent Nowego Sącza - Ludomir Handzel. To właśnie on podpisał porozumienie ws. rozpoczęcia budowy ścieżki rowerowej w okolicy wspomnianych wałów.

Ogłoszenia

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.