22
Śr, Sty
17 New Articles

Aktualności

Grid List

Internet na co dzień

Nowy Sącz

"Internet na co dzień" to nowa inicjatywa Prezydenta Nowego Sącza, skierowana do mieszkańców miasta. Wyjaśniamy, jakie są założenia programu i jakie warunki trzeba spełnić, by wziąć w nim udział.

Świetlica os. Kilińskiego

Nowy Sącz

W Nowym Sączu przybyła kolejna osiedlowa świetlica. Prezydent Ludomir Handzel i wiceprezydent Magdalena Majka otworzyli nowy obiekt środowiskowy przy ulicy Stolarskiej. W ten sposób mieszkańcy Os. Kilińskiego zyskali miejsce, gdzie będą mogli korzystać z oferty kulturalnej i oświatowej. Będzie się tam również spotykać Zarząd Osiedla. To już piąte miejsce w naszym mieście, w których mieszkańcy otrzymują do dyspozycji wyremontowany i w pełni wyposażony budynek.

Lasek Falkowski

Nowy Sącz

Władze miasta uzyskały 60 tysięcy euro na rewitalizację Lasku Falkowskiego. Ścieżka przyrodnicza ma się zmienić nie do poznania, ma zostać odtworzona mała architektura leśna a także mają powstać miejsca do wypoczynku, zabawy i rekreacji.

Park&Ride w Starym Sączu

Sądecczyzna

Nowoczesne centrum przesiadkowe przy ulicy Pod Ogrodami zostało oficjalnie otwarte. Park&Ride w Starym Sączu będą obsługiwały autobusy okolicznych miejscowości, między innymi autobusy MPK Nowy Sącz.

Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki 2019 - oficjalne

Sądecczyzna

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019. Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki

Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki 2019 - nieoficjalne

Sądecczyzna

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019. Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki

Ogłoszenia

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.