21
Cz, Lis
15 New Articles

Aktualności

Grid List

Nowa droga połączy ulice Długoszowskiego i Jamnicką.

Nowy Sącz

Latem 2020 roku z ulicy Długoszowskiego przejedziemy na Jamnicką w nowym miejscu. Prezydent Ludomir Handzel i skarbnik Renara Seruga-Tokarz podpisali umowę z wykonawcą. Skuteczne rozstrzygnięcie czwartego przetargu było możliwe dzięki zwiększeniu budżetu na tę potrzebną inwestycję.

Remont ulicy Kunegundy

Nowy Sącz

Do połowy 2020 roku na przejazd ulicą Kunegundy będziemy musieli zarezerwować trochę więcej czasu. Rozpoczął się właśnie remont nawierzchni na odcinku od zjazdu z ul. Zygmuntowskiej do skrzyżowania z ul. Szujskiego. Dla przybywających do Nowego Sącza od strony południowej będzie to oznaczać utrudnienia przy wjeździe do centrum.

Remont kostki wokół rynku

Nowy Sącz

Za nami kolejny krok w modernizacji Rynku i jego okolic. Prace przy remoncie nawierzchni wciąż trwają, ale Nowy Sącz jest coraz bardziej przejezdny. 8 listopada została otwarta dla ruchu południowa pierzeja z fragmentem skrzyżowania, które prowadzi do ul. Dunajewskiego. Odcinkiem tym mogą poruszać się pojazdy o masie do 3,5 tony. W ten sposób część Rynku z postojem taxi została włączona do miejskiej sieci szlaków komunikacyjnych. To kolejny kierunek w centralnym punkcie Nowego Sącza, którym będą mogli poruszać się kierowcy.

Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki 2019 - oficjalne

Sądecczyzna

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019. Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki

Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki 2019 - nieoficjalne

Sądecczyzna

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019. Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki

Ścieżka Rowerowa

Sądecczyzna

Ścieżka rowerowa wzdłuż wałów Dunajca powstanie! Taką decyzję podjął prezydent Nowego Sącza - Ludomir Handzel. To właśnie on podpisał porozumienie ws. rozpoczęcia budowy ścieżki rowerowej w okolicy wspomnianych wałów.

Ogłoszenia

Reklama
Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.