03
Pt, Lip
9 Nowe artykuły

Aktualności

Grid List

Nowy Sącz poszczycić może się kolejnym udanym remontem. Tym razem sukcesem zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy, o czym osobiście poinformował prezydent miasta Ludomir Handzel. Oprócz otwarcia ulic, prezydent otworzył również rondo znajdujące się u ich zbiegu. Co istotne, wszystkie prace remontowe wykonane zostały o czasie, dzięki czemu mieszkańcy mogą dziś cieszyć się nie tyko rondem, ale i korzystać w pełni z wyremontowanego odcinka drogi.

900 km rowerem dla 3-miesięcznego Stasia – takiego wyzwania podjął się Szymon, który swoim przedsięwzięciem zachęca do promowania zbiórki na leczenie chorego chłopca. Akcja #działamydlastaśka trwa.

W ostatnich dniach prezydent miasta Nowy Sącz, Ludomir Handzel, podpisał umowę z firmą „Strabag”. Ekipa zajmie się przebudową i kompleksowym remontem ulicy Wiśniowieckiego.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wyszła do lokalnych społeczności w Małopolsce konkurs grantowy, w którym na dofinansowanie ciekawego projektu można otrzymać 5 tys. zł. Program FIO Małopolska Lokalnie jest skierowany do małopolskich społeczników z pomysłami na ożywienie aktywności miejscowych środowisk z pomysłami. Będzie z niego mogła skorzystać również Sądecczyzna - już wkrótce odbędą się spotkania informacyjne w sprawie naboru wniosków o dofinansowanie na programy społeczne i rozwojowe.

Nowoczesne centrum przesiadkowe przy ulicy Pod Ogrodami zostało oficjalnie otwarte. Park&Ride w Starym Sączu będą obsługiwały autobusy okolicznych miejscowości, między innymi autobusy MPK Nowy Sącz.

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019. Wyniki głosowania - Powiat nowosądecki

Ogłoszenia

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.