6 czerwca mecz Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice

Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na 6 czerwca zaplanowano mecz 33. kolejki I ligi piłkarskiej, w którym udział wezmą Sandecja Nowy Sącz i Puszcza Niepołomice. Pojedynek zostanie rozegrany o godzinie 16:00 w Nowym Sączu. To ostatni mecz Sandecji w sezonie 2020/2021 na własnym terenie.

Sandecja przystąpi do tego spotkania mocno niepocieszona. Piłkarze stanęli przed wielką szansą wywiezienia 3 punktów z Jastrzębia-Zdroju, lecz finalnie udało im się jedynie zremisować (1:1). Przeszkodą okazały się dwa niewykorzystane karne i czerwona kartka. W swoim ostatnim meczu Puszcza przegrała na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 2:1 (ma jeszcze do rozegrania mecz u siebie z Zagłębiem Sosnowiec).

W tabeli Sandecja jest nieco wyżej, bo na 10. miejscu (42 punkty). Puszcza znajduje się aktualnie na 13. pozycji z dorobkiem 34 punktów. W meczach bezpośrednich bywało różnie. Raz górą była Puszcza, a innym razem Sandecja. W ostatniej potyczce lepsi byli gracze z Niepołomic (wyjazdowe zwycięstwo 1:3 w meczu towarzyskim). W czterech wcześniejszych spotkaniach trzy razy wygrała Sandecja, a jedno zwycięstwo zanotowała Puszcza.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia