28
Wt, Sty
19 New Articles

Aktualności

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice

Piłka nożna

Sandecja Nowy Sącz uległa na własnym stadionie w meczu z Puszczą Niepołomice 0:1. Zwycięskiego gola dla gości zdobył w 62. minucie Jose Embalo (z rzutu karnego). Spotkanie nie ułożyło się po myśli zawodników z Nowego Sącza, którzy tym samym odnieśli kolejną porażkę, a był to ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Sandecja w dotychczasowych dwudziestu kolejkach zgromadziła 25 punktów (12. miejsce w tabeli). Puszcza dzięki temu zwycięstwu zbliżyła się w tabeli do Sandecji, zajmując obecnie 14. pozycję z 23 punktami na koncie.

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice

Piłka nożna

Już 30 listopada 2019 roku o godzinie 17:00 rozpocznie się ostatni mecz Sandecji Nowy Sącz w tym roku kalendarzowym. Będzie to spotkanie w ramach 20. kolejki I ligi piłkarskiej, a rywalem graczy z Nowego Sącza będzie Puszcza Niepołomice. Faworytami zbliżającego się pojedynku są gospodarze, którzy wygrali ostatnio w Miedzi Legnica 1:3. Sandecja Nowy Sącz jest na fali wznoszącej i na pewno będzie chciała udanie zakończyć 2019 rok, dając kibicom kolejny powód do radości.

Miedź Legnica vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna

Sandecja Nowy Sącz wygrała z drużyną Miedź Legnica 3:1 w rozgrywkach pierwszej ligi w piątek, 22.11.2019 r. Niespodziewanie druga połowa spotkania okazała się rozstrzygająca.

Bieg Tropem Wilczym - Nowy Sącz

Bieganie

Z okazji wspomnienia Żołnierzy Wyklętych, 1 marca odbędzie się VIII edycja największego biegu pamięci w Polsce. Uroczystości odbędą się w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu i potrwają od 7:00 do 14:00. Projekt jest realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja.

Prezydent pogratulował sportowcom

Inne

12 lipca 2019 roku, prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel spotkał się z kilkoma sportowcami, którzy w ostatnim czasie znacząco wyróżnili się na tle innych zawodników z miasta. Udział w spotkaniu wzięli m.in. kajakarz - Michał Pasiut (wicemistrz Polski), pływak - Filip Mordarski (mistrz Polski) oraz zawodnicy MKS STP - Wojciech Nowak oraz Piotr Sadowy. Sportowcom wręczono specjalne upominki oraz listy gratulacyjne. Dodatkowo prezydent osobiście pogratulował wymienionym zawodnikom.

Siatkówka Plażowa Nowy Sącz

Inne

W miniony weekend, 6 lipca br., Park Sportów Miejskich PUMPTRUCK gościł uczestników Otwartych Mistrzostw Nowego Sącza w siatkówce plażowej, których patronem był Prezydent Ludomir Handzel.

XVII Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej

Inne

Urząd Miasta Nowego Sącza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ognisko TKKF "Halny", Zarząd Osiedla "Westerplatte", oraz Komisja Społeczno-Wychowawcza ZAB-3 GSM zapraszają na siatkówkę w Nowym Sączu.

Ogłoszenia

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt
11. Stomil Olsztyn 20 26
12. Sandecja Nowy Sącz 20 25
13. GKS Bełchatów 20 24
Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.