03
Pt, Lip
9 Nowe artykuły

Aktualności

Już 3 lipca o godzinie 17:40 odbędzie się mecz 30. kolejki I ligi piłkarskiej pomiędzy Chojniczanką Chojnice a Sandecją Nowy Sącz. Faworytami spotkania będą goście, którzy chcieliby w końcu dopisać do swojego konta 3 punkty.

Sandecja Nowy Sącz zremisowała na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 w ramach 29. kolejki I ligi piłkarskiej. Spotkanie zapowiadało się na bardzo wyrównane i takie właśnie było.

W ramach 29. kolejki I ligi piłkarskiej naprzeciw siebie staną Sandecja Nowy Sącz oraz Zagłębie Sosnowiec. Mecz odbędzie się 30 czerwca o godzinie 16:00 na Stadionie Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

Z okazji wspomnienia Żołnierzy Wyklętych, 1 marca odbędzie się VIII edycja największego biegu pamięci w Polsce. Uroczystości odbędą się w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu i potrwają od 7:00 do 14:00. Projekt jest realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja.

12 lipca 2019 roku, prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel spotkał się z kilkoma sportowcami, którzy w ostatnim czasie znacząco wyróżnili się na tle innych zawodników z miasta. Udział w spotkaniu wzięli m.in. kajakarz - Michał Pasiut (wicemistrz Polski), pływak - Filip Mordarski (mistrz Polski) oraz zawodnicy MKS STP - Wojciech Nowak oraz Piotr Sadowy. Sportowcom wręczono specjalne upominki oraz listy gratulacyjne. Dodatkowo prezydent osobiście pogratulował wymienionym zawodnikom.

W miniony weekend, 6 lipca br., Park Sportów Miejskich PUMPTRUCK gościł uczestników Otwartych Mistrzostw Nowego Sącza w siatkówce plażowej, których patronem był Prezydent Ludomir Handzel.

Urząd Miasta Nowego Sącza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ognisko TKKF "Halny", Zarząd Osiedla "Westerplatte", oraz Komisja Społeczno-Wychowawcza ZAB-3 GSM zapraszają na siatkówkę w Nowym Sączu.

Ogłoszenia

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt
10. Olimpia Grudziądz 28 38
11. Sandecja Nowy Sącz 29 37
12. Puszcza Niepołomice 28 37
Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.