21
Cz, Lis
15 New Articles

Aktualności

Miedź Legnica vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna

22 listopada o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz I ligi piłkarskiej pomiędzy Miedzą Legnica a Sandecją Nowy Sącz. Wydarzenie to odbędzie się w ramach 19. kolejki rozgrywek. Sandecja Nowy Sącz uda się na ciężki teren, dlatego nie przystąpi do tego spotkania jako faworyt. Miedź gra jednak w kratkę, dlatego w tym meczu możliwe jest każde rozstrzygnięcie.

Sandecja Nowy Sącz vs Bruk-Bet Termalica

Piłka nożna

W ramach 18. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zremisowała na własnym terenie z Bruk-Betem Niecieczą 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobywali Maciej Korzym (15. minuta) oraz Mariusz Gabrych (27. minuta), natomiast dla gości strzelali Roman Gergel (80. minuta z karnego) oraz Michał Orzechowski (83. minuta). Pierwsza połowa przebiegał pod dyktando piłkarzy z Nowego Sącza, jednak od 17. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Maciej Małkowski. Siły na boisku wyrównały się dopiero w 86. minucie, wtedy czerwony kartonik ujrzał zawodnik gości - Vlastimir Jovanovic. Nieciecza miała zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, jednak wystarczyło to zaledwie na remis.

Sandecja Nowy Sącz vs Bruk-Bet Termalica

Piłka nożna

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza kolejka rundy wiosennej w ramach rozgrywek I ligi piłkarskiej. W 18. kolejce Sandecja Nowy Sącz zagra na własnym stadionie, a jej rywalem będzie Bruk-Bet Nieciecza. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Nowym Sączu, w sobotę 16 listopada. Start o godzinie 17:00.

Prezydent pogratulował sportowcom

Inne

12 lipca 2019 roku, prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel spotkał się z kilkoma sportowcami, którzy w ostatnim czasie znacząco wyróżnili się na tle innych zawodników z miasta. Udział w spotkaniu wzięli m.in. kajakarz - Michał Pasiut (wicemistrz Polski), pływak - Filip Mordarski (mistrz Polski) oraz zawodnicy MKS STP - Wojciech Nowak oraz Piotr Sadowy. Sportowcom wręczono specjalne upominki oraz listy gratulacyjne. Dodatkowo prezydent osobiście pogratulował wymienionym zawodnikom.

Siatkówka Plażowa Nowy Sącz

Inne

W miniony weekend, 6 lipca br., Park Sportów Miejskich PUMPTRUCK gościł uczestników Otwartych Mistrzostw Nowego Sącza w siatkówce plażowej, których patronem był Prezydent Ludomir Handzel.

XVII Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej

Inne

Urząd Miasta Nowego Sącza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ognisko TKKF "Halny", Zarząd Osiedla "Westerplatte", oraz Komisja Społeczno-Wychowawcza ZAB-3 GSM zapraszają na siatkówkę w Nowym Sączu.

Ogłoszenia

Reklama
Poz. Zespół / Drużyna M Pkt
12. Stomil Olsztyn 18 22
13. Sandecja Nowy Sącz 18 22
14. Wigry Suwałki 18 19
Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.