03
Pt, Kwi
3 Nowe artykuły

Aktualności

GKS Bełchatów vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna

W 23. kolejce I ligi piłkarskiej naprzeciwko siebie staną piłkarze GKS-u Bełchatów oraz Sandecji Nowy Sącz. Jako, że mecz zostanie rozegrany na terenie Bełchatowa, faworytami będą gospodarze, którzy nie mogą jednak uznać tego sezonu za satysfakcjonujący. Piłkarze z Bełchatowa cały czas walczą o utrzymanie na I-ligowym szczeblu, natomiast Sandecja Nowy Sącz stara się przedostać w okolice górnej części tabeli, co być może uda się im już w następnej kolejce.

Sandecja Nowy Sącz vs Stomil Olsztyn

Piłka nożna

Sandecja Nowy Sącz pokonała na własnym stadionie Stomil Olsztyn 3:0. Był to mecz w ramach 22. kolejki I ligi piłkarskiej. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze z Nowego Sącza zrównali się w tabeli punktami z rywalami z Olsztyna.

Sandecja Nowy Sącz vs Stomil Olsztyn

Piłka nożna

W ramach 22. kolejki I ligi piłkarskiej rozegrany zostanie mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Stomilem Olsztyn. Faworytami spotkania będą gospodarze, którzy mają za sobą ciężki mecz w Tychach (remis 2:2). Stomil w ostatniej kolejce pokonał na własnym stadionie Odrę Opole (4:2).

Bieg Tropem Wilczym - Nowy Sącz

Bieganie

Z okazji wspomnienia Żołnierzy Wyklętych, 1 marca odbędzie się VIII edycja największego biegu pamięci w Polsce. Uroczystości odbędą się w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu i potrwają od 7:00 do 14:00. Projekt jest realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja.

Prezydent pogratulował sportowcom

Inne

12 lipca 2019 roku, prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel spotkał się z kilkoma sportowcami, którzy w ostatnim czasie znacząco wyróżnili się na tle innych zawodników z miasta. Udział w spotkaniu wzięli m.in. kajakarz - Michał Pasiut (wicemistrz Polski), pływak - Filip Mordarski (mistrz Polski) oraz zawodnicy MKS STP - Wojciech Nowak oraz Piotr Sadowy. Sportowcom wręczono specjalne upominki oraz listy gratulacyjne. Dodatkowo prezydent osobiście pogratulował wymienionym zawodnikom.

Siatkówka Plażowa Nowy Sącz

Inne

W miniony weekend, 6 lipca br., Park Sportów Miejskich PUMPTRUCK gościł uczestników Otwartych Mistrzostw Nowego Sącza w siatkówce plażowej, których patronem był Prezydent Ludomir Handzel.

XVII Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej

Inne

Urząd Miasta Nowego Sącza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ognisko TKKF "Halny", Zarząd Osiedla "Westerplatte", oraz Komisja Społeczno-Wychowawcza ZAB-3 GSM zapraszają na siatkówkę w Nowym Sączu.

Ogłoszenia

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt
10. Zagłębie Sosnowiec 22 29
11. Sandecja Nowy Sącz 22 29
12. Stomil Olsztyn 22 29
Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.