24
Śr, Lip
20 New Articles

Aktualności

Bruk-Bet Termalica vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna

W najbliższy weekend, a konkretniej w sobotę 27 lipca o godzinie 20:00, Sandecja Nowy Sącz rozpocznie swoje zmagania na zapleczu Ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Pierwszym rywalem ekipy z Nowego Sącza będzie Bruk-Bet Termalica. Mecz odbędzie się w Niecieczy, dlatego przed Sandecją trudne zadanie, chociaż piłkarze, jak i kibice są pełni nadziei na udane rozpoczęcie sezonu.

Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna

Grzegorz Baran oraz Bartłomiej Dudzic zdecydowali się na przedłużenie kontraktów z MKS Sandecją Nowy Sącz.

Prezydent pogratulował sportowcom

Inne

12 lipca 2019 roku, prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel spotkał się z kilkoma sportowcami, którzy w ostatnim czasie znacząco wyróżnili się na tle innych zawodników z miasta. Udział w spotkaniu wzięli m.in. kajakarz - Michał Pasiut (wicemistrz Polski), pływak - Filip Mordarski (mistrz Polski) oraz zawodnicy MKS STP - Wojciech Nowak oraz Piotr Sadowy. Sportowcom wręczono specjalne upominki oraz listy gratulacyjne. Dodatkowo prezydent osobiście pogratulował wymienionym zawodnikom.

Siatkówka Plażowa Nowy Sącz

Inne

W miniony weekend, 6 lipca br., Park Sportów Miejskich PUMPTRUCK gościł uczestników Otwartych Mistrzostw Nowego Sącza w siatkówce plażowej, których patronem był Prezydent Ludomir Handzel.

XVII Mistrzostwa Nowego Sącza w siatkówce plażowej

Inne

Urząd Miasta Nowego Sącza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Ognisko TKKF "Halny", Zarząd Osiedla "Westerplatte", oraz Komisja Społeczno-Wychowawcza ZAB-3 GSM zapraszają na siatkówkę w Nowym Sączu.

Ogłoszenia

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt W D L
3. Warta Poznań 0
4. Sandecja Nowy Sącz 0
5. Zagłębie Sosnowiec 0
Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.