"Internet na codzień" - cykle bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców Nowego Sącza

Internet na co dzień

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

"Internet na co dzień" to nowa inicjatywa Prezydenta Nowego Sącza, skierowana do mieszkańców miasta. Wyjaśniamy, jakie są założenia programu i jakie warunki trzeba spełnić, by wziąć w nim udział.

Internet odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Jest nie tylko cennym źródłem informacji, ale przede wszystkim doskonałym narzędziem, które może nam ułatwić codzienne funkcjonowanie. O ile młodzi ludzie chętnie korzystają z jego dobrodziejstw, a wirtualny świat nie ma dla nich żadnych tajemnic, to dla starszych pokoleń nie jest już to tak proste. To właśnie przede wszystkim do osób w wieku 50+ skierowany jest program "Internet na co dzień", do udziału w którym zaprasza Prezydent Nowego Sącza, Ludomir Handzel.

Uczestnicy szkoleń będą mieli okazję m.in. nauczyć się obsługi transakcji internetowych oraz bankowości elektronicznej, korzystania z mediów społecznościowych czy tworzenia stron internetowych. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Organizatorzy zapewniają niezbędny sprzęt oraz materiały biurowe.

W szkoleniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Nowego Sącza, który ukończył 25 lat. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony www.nowysacz.pl, a także w Biurze Projektu mieszczącym się w Wydziale Pozyskiwania Funduszy przy ul. Narutowicza 6 oraz w Świetlicy Osiedlowej przy ul. Al. Wolności 39A. Tam też należy składać uzupełnione dokumenty.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 696 032 979 oraz (018) 47 10 010.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia