28. kolejka I ligi: Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz

Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 26 czerwca o godzinie 15:00 na boiskach I ligi piłkarskiej dojdzie do pojedynku w ramach 28. kolejki, podczas którego naprzeciwko siebie staną Chrobry Głogów i Sandecja Nowy Sącz. Mecz odbędzie się przy ograniczonej liczbie widzów, na Stadionie Chrobrego w Głogowie.

W aktualnej tabeli ekipa Chrobrego znajduje się na 16. pozycji (31 punktów), co niestety dla graczy z Głogowa oznacza spadek. Z racji tego gospodarze zrobią wszystko, co w ich mocy, aby dopisać do swojego konta jakiekolwiek punkty. Sandecja radzi sobie dużo lepiej, ponieważ jest na 10. lokacie (36 punktów). W przypadku wygranej na terenie Głogowa, Sandecja będzie mogła zbliżyć się do miejsca barażowego.

W ostatniej kolejce Sandecja przegrała w Poznaniu z Wartą 2:0, natomiast Chrobry przegrał w Opolu z Odrą 1:0. Biorąc pod uwagę mecze bezpośrednie pomiędzy tymi ekipami korzystniej wygląda to dla Sandecji, która wygrała ostatnie dwa spotkania (3:2 oraz 1:0). Oba mecze rozegrane były jednak na terenie Nowego Sącza. Ostatni mecz w Głogowie zakończył się remisem 0:0.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia