I liga: Sandecja uda się na mecz do Jastrzębia-Zdroju

GKS Jastrzębie Zdrój - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz ma przed sobą trzy ostatnie spotkania I ligi w sezonie 2020/2021. Na pierwszy ogień pójdzie ekipa GKS Jastrzębie-Zdrój. Sandecja wyjazdowy mecz rozegra 29 maja o godzinie 17:00.

Obie drużyny miały nadzieję na dużo lepszy sezon, lecz jak na razie plasują się poza czołową dziesiątką ligowej tabeli. Sandecja jest na 11. pozycji (41 punktów), a GKS Jastrzębie plasuje się jeszcze niżej, bo na 16. miejscu (28 punktów). W ostatnim meczu zawodnicy z Nowego Sącza w dramatycznych okolicznościach (przez długi czas gra z przewagą jednego zawodnika, zmarnowany rzut karny i wreszcie wykorzystana "jedenastka" w 84. minucie meczu) zremisowali u siebie z Chrobrym Głogów 1:1. GKS Jastrzębie-Zdrój uległ z kolei na wyjeździe Zagłębiu Sosnowiec 3:0.

Mecze bezpośrednie i sytuacja w tabeli wskazują na to, że to Sandecja będzie faworytem zbliżającej się potyczki. Piłkarze z Nowego Sącza wygrali dwa ostatnie spotkania (3:0 u siebie i 1:2 na wyjeździe - oba mecze w 2020 roku). We wcześniejszych trzech meczach padły jednak dwa remisy, a raz górą byli gracze z Jastrzębia-Zdroju (5:0 u siebie w 2019 roku).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia