28 listopada mecz Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz

Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na 28 listopada zaplanowano mecz 14. kolejki I ligi piłkarskiej, w którym udział wezmą Chrobry Głogów i Sandecja Nowy Sącz. Spotkanie w Głogowie zostanie rozegrane zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym, a więc bez udziału kibiców. Początek już o godzinie 15:00.

Faworyta spotkania nietrudno wskazać, ponieważ będą nim gospodarze, którzy do tej pory zgromadzili na koncie 15 punktów. Na ten moment daje im to 12. miejsce w tabeli. Sandecja nie radzi sobie tak dobrze, jak rywale. Piłkarze z Nowego Sącza obawiają się spadku, gdyż jak na razie są na ostatniej pozycji w tabeli. Udało im się zgromadzić zaledwie 3 punkty.

W swoim ostatnim spotkaniu ekipa Chrobrego Głogów wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 1:2. Sandecja zremisowała natomiast na własnym stadionie z Radomiakiem Radom 1:1.

Warto przyjrzeć się także meczom bezpośrednim. Pod tym kątem lepiej można ocenić ekipę Sandecji, która na pięć ostatnich pojedynków wygrała trzy, jeden zremisowała i jeden przegrała. Ostatnio obie ekipy spotkały się 26 czerwca w Głogowie, kiedy to piłkarze Chrobrego wygrali 1:0.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia