29. kolejka I ligi: Sandecja Nowy Sącz vs Zagłębie Sosnowiec

Sandecja Nowy Sącz vs Zagłębie Sosnowiec

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ramach 29. kolejki I ligi piłkarskiej naprzeciw siebie staną Sandecja Nowy Sącz oraz Zagłębie Sosnowiec. Mecz odbędzie się 30 czerwca o godzinie 16:00 na Stadionie Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

Obie ekipy nie spisują się na razie tak, jakby sobie tego życzyły. Zespoły sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, ponieważ Sandecja jest obecnie na 12. miejscu (36 punktów), a Zagłębie Sosnowiec na 11. pozycji (37 punktów). To niezwykle istotne spotkanie, ponieważ zwycięska ekipa będzie mogła oddalić się nie tylko od konkurenta, ale też od strefy spadkowej. Znajdujący się na 16. miejscu (spadkowym) w tabeli Chrobry Głogów ma 34 punkty.

Sandecja w ostatniej kolejce przegrała w Głogowie 1:0, natomiast Zagłębie przegrało na własnym stadionie z Odrą Opole 1:3. Obie drużyny nie są więc w najwyższej dyspozycji, dlatego pojedynek powinien być bardzo zacięty i emocjonujący. W meczach bezpośrednich lepiej radzili sobie gracze Zagłębia, którzy wygrali ostatnie 4 z 5 spotkań. Ostatni mecz pomiędzy Zagłębiem a Sandecją zakończył się wynikiem 3:2. Na boisku w Nowym Sączu górą była jednak Sandecja, która wygrała 5:0.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia