16. kolejka: Czy Sandecja wygra w Niepołomicach?

Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz w 16. kolejce I ligi piłkarskiej zagra na boisku w Niepołomicach. Puszcza będzie faworytem tego spotkania z tego względu, iż prezentuje lepszą formę, a do tego zagra na swoim stadionie. Pojedynek zostanie rozegrany 6 grudnia o godzinie 12:30.

Ostatnie dni dla graczy Sandecji nie są zbyt szczęśliwe. Mecz 15. kolejki z GKS-em Jastrzębie (u siebie) został przełożony ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne i zły stan murawy w Nowym Sączu. W 14. kolejce Sandecji udało się odnieść pierwszą wygraną w sezonie 2020/21 - 0:2 z Chrobrym Głogów (na wyjeździe). Puszcza natomiast mogła rozegrać swoje spotkanie. Piłkarze z Niepołomic zagrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec i przegrali 2:0.

Aktualna sytuacja w tabeli wygląda następująco: Sandecja plasuje się na ostatnim miejscu i ma 6 punktów, ale do rozegrania ma jeden mecz więcej. Puszcza jest na 10. lokacie i na koncie ma 20 punktów.

W pojedynkach bezpośrednich nieco lepiej radzi sobie Sandecja. Na pięć ostatnich spotkań Sandecja wygrała 3 razy, a Puszcza zanotowała dwie wygrane. W ostatnim meczu, który miał miejsce 29 stycznia (towarzyszki), Sandecja zwyciężyła u siebie 1:0.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia