24 kwietnia mecz GKS Bełchatów vs Sandecja Nowy Sącz

GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na 24 kwietnia zaplanowano ciekawy mecz I ligi piłkarskiej (26. kolejka). O godzinie 16:00 naprzeciw siebie staną GKS Bełchatów i Sandecja Nowy Sącz. Faworytem są goście, którzy znajdują się w doskonałej dyspozycji i będą chcieli to po raz kolejny udowodnić.

Sandecja w ostatniej serii gier pokonała u siebie Widzew Łódź 3:1. Forma GKS-u Bełchatów jest niezbyt satysfakcjonująca (m.in. porażka u siebie ze Stomilem Olsztyn 2:3). Sandecja jest obecnie na 10. lokacie w tabeli (33 "oczek"), a Bełchatowianie zamykają stawkę i zgromadzili zaledwie 16 punktów.

Wydaje się, że Sandecja ma otwartą drogę do kolejnego ligowego zwycięstwa, ale boisko może to szybko zweryfikować. Potrzebne będą przede wszystkim pełne zaangażowanie oraz skuteczne wykańczanie stworzonych akcji. Mecze bezpośrednie wskazują na to, że Sandecję będzie trudno pokonać. Co prawda w 2020 roku (9. kolejka) gracze z Nowego Sącza zremisowali u siebie 0:0, ale wcześniej pokonali GKS aż trzy razy (raz na wyjeździe i dwukrotnie na własnym terenie).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia