19 maja zaległe spotkanie pomiędzy Arką i Sandecją

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 19 maja naprzeciwko siebie staną Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz. To zaległe spotkanie na boiskach I ligi. Emocje na wysokim poziomie gwarantowane. Arka była bliska wywalczenia Pucharu Polski (porażka 1:2 z Rakowem Częstochowa), a Sandecja ma bardzo udaną rundę wiosenną. Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:40.

W ostatnich swoich pojedynkach Arka wygrała na własnym terenie z Resovią Rzeszów 1:0. Gracze Sandecji są w nieco gorszych humorach, ponieważ udali się do Radomia i nie zdołali wywieźć żadnego punktu. Tamtejszy Radomiak rozbił ich 3:0. W Gdyni piłkarze postarają się o to, aby było dużo lepiej.

Arka na kilka spotkań przed zakończeniem zmagań ligowych w sezonie 2020/2021 jest na 4. lokacie w tabeli (52 punkty). Sandecja jest jedenasta (40 "oczek). Mecze bezpośrednie wskazują na to, że spotkanie może być dość wyrównane (ostatnie 5 spotkań to: 2 zwycięstwa Arki, jeden remis i 2 triumfy Sandecji). Po 11. kolejce I ligi piłkarze Sandecji nie byli jednak w zbyt dobrych humorach, bo to właśnie wtedy przegrali u siebie 1:5. Teraz może być inaczej.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia