13 czerwca Sandecja zakończy sezon w Łęcznej

Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na 13 czerwca zaplanowano zakończenie I-ligowego sezonu 2020/2021. Tego dnia o godzinie 12:40 Sandecja Nowy Sącz zagra wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Łęczna. Za faworytów uznawana jest ekipa gospodarzy, ale każda z drużyn będzie chciała zakończyć ligowe zmagania w jak najlepszym stylu.

Po 33. kolejkach Górnik Łęczna plasuje się na 6. miejscu w tabeli z dorobkiem 53 punktów. Sandecja zgromadziła do tej pory 8 punktów mniej (45) i jest aktualnie na 9. lokacie. W ostatniej serii gier Sandecja zdołała wygrać na boisku w Nowym Sączu 2:1 z Puszczą Niepołomice. Emocji nie brakowało w tym spotkaniu do samego końca. Górnik Łęczna wygrał natomiast swój wyjazdowy mecz z Zagłębiem Sosnowiec 0:1.

Mecze bezpośrednie wskazują na to, że Górnik będzie miał znacznie łatwiej o wygraną w zbliżającym się wielkimi krokami spotkaniu. W ostatnich pięciu pojedynkach Górnik wygrał dwa razy, dodatkowo dwukrotnie padł remis, a raz lepsza okazała się Sandecja. W 17. kolejce ligowej na stadionie w Nowym Sączu było 1:1.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia