Kino SOKÓŁ zaprasza na „Błąd systemu”!

DKF KOT: "Błąd systemu" - seans online!

Film i muzyka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kino SOKÓŁ oraz Dyskusyjny Klub Filmowy KOT zapraszają wszystkich miłośników dobrego kina na niezwykłe filmowe wydarzenie – senas online „Błąd systemu”. Pierwszy seans online w Nowym Sączu zobaczyć można będzie 19 maja 2020 roku od godziny 18:00. W dobie pandemii koronawirusa, dla spragnionych kultury i rozrywki mieszkańców miasta, będzie to nie lada gratka.

Projekcja filmu w Kinie SOKÓŁ będzie miała miejsce we wtorek 19 maja. O godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy tego typu seans. Przed projekcją, która miejsce będzie mieć na sali internetowej kina, krótki wstęp wygłosi Karol Szafraniec. Seans to jedno z wielu wydarzeń w Nowym Sączu, które ma na celu nie tylko zapewnienie mieszkańcom rozrywki na wysokim poziomie, ale jednocześnie jest próbą walki z kryzysem wywołanym przez COVID-19.

Udział w wydarzeniu wymaga zakupu biletu. Koszt to 10 zł. Bilety nabywać można od 13 maja, bezpośrednio ze strony internetowej www.kino-sokol.pl. Wystarczy wybrać interesujący nas seans (w tym przypadku „Błąd systemu”), kliknąć na odpowiednią godzinę i kupić bilet. Aby otrzymać bilet konieczne jest wypełnienie formularza z adresem mailowym, na który odesłany zostanie link do seansu, hasło oraz potwierdzenie zakupu biletu.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia