I liga: Sandecja remisuje z Chrobrym Głogów

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W niedzielny wieczór Sandecja Nowy Sącz zremisowała na własnym terenie z Chrobrym Głogów. Obie ekipy strzeliły po jednej bramce i podzieliły się punktami.

Lepiej mecz rozpoczął się dla gości. W 34. minucie spotkania bramkę na 0:1 zdobył Mikołaj Lebedyński. Już sześć minut później drużyna Chrobrego musiała sobie radzić w dziesiątkę. Czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Cywka. Mimo to goście utrzymali prowadzenie i na przerwę schodzili w dużo lepszych humorach. Po przerwie zdecydowanie przeważała Sandecja. Gospodarze nie mogli jednak znaleźć drogi do bramki przyjezdnych. W 74. minucie rzut karny zmarnował Michal Piter-Bucko, ale w 84. minucie było już 1:1. Sędzia podyktował kolejną "jedenastkę". Podszedł do niej Maciej Małkowski i zamienił ją na bramkę. Wynik nie uległ już zmianie.

Po 31 kolejkach na boiskach I ligi piłkarskiej Sandecja jest na 11. lokacie i ma 41 punktów. Chrobry Głogów plasuje się na 9. miejscu (44 punkty). W kolejnym meczu Sandecja zagra na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie, a Chrobry podejmie u siebie GKS Bełchatów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia