Zmiana organizacji ruchu w Nowym Sączu – ul. 29 Listopada i sąsiednie ulice

Zmiana organizacji ruchu w Nowym Sączu – ul. 29 Listopada

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W Nowym Sączu rozpoczyna się pierwszy etap prac remontowych, które będą obejmowały obszar ul. 29 listopada. Od środy, tj. od 10 marca od godz. 8:00 odcinek drogi od ul. Nawojowskiej do ul. 29 Listopada będzie niedostępny dla ruchu pojazdów. Można będzie poruszać się wyznaczonymi trasami, takimi jak:

  • dla mniejszych pojazdów, do 3.5 tony przeznaczone będą objazdy ul. Nawojowską, Zieloną oraz Grunwaldzką,
  • pojazdy większe, przekraczające masę całkowitą 3.5 tony będą mogły poruszać się obwodnicą północną, DK 75 i 28, drogami powiatowymi 1551K i 1583K, drogą wojewódzką 969 oraz ul. Marcinkowicką w Chełmcu.

W związku zamknięciem odcinka drogi na ul. 29 Listopada ograniczony będzie również ruch na ul. sąsiednich, jak: do ul. Żwirki będzie można dojechać tylko od ul. Wigury, a do Wigury od ul. Nawojowskiej. Na ul. Wigury kierujący pojazdami będą mogli wjechać z prawego pasa ulicy Nawojowskiej. Wyjazd z ul. Wigury będzie możliwy na prawy pas Nawojowskiej.

Proszę stosować się do zasad zmiany organizacji ruchu. Za wszelkie utrudniania przepraszamy. Każdy remont w Nowym Sączu zawsze odbywa się z myślą o mieszkańcach. Prezydent Nowego Sącza

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia