Bezpieczne Wakacje 2019

Bezpieczne Wakacje 2019

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W dzisiejszych czasach zaplanowanie bezpiecznych wakacji dla dzieci to priorytet każdego rodzica. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na wyjazd za miasto. Gdy dorośli muszą pracować - dzieci się nudzą i to nie tylko wtedy, kiedy pada. Miasto Nowy Sącz po raz kolejny organizuje akcję bezpieczne wakacje. To znakomita okazja dla zapracowanych rodziców, którzy chcą pozostawić swoje pociechy w dobrych rękach.

Na najmłodszych czekają liczne atrakcje. Składają się na nie ciekawe zajęcia przeprowadzane w takich miejscach jak Miejski Ośrodek Kultury, Sądecka Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodku Sportu i Rekreacji, a nawet Komenda Miejska Policji. Maluchy, które zechcą na własne oczy zobaczyć, jak pracują stróże prawa będą mieli taką możliwość. Specjalne warsztaty o tematyce kulturalnej zapewni Teatr Nowy. Miasto Nowy Sącz organizuje też wycieczki autokarowe, na których dzieci będą miały okazję zdobyć nowe doświadczenia. Celem będą takie miejsca jak Ośrodek Hipoterapii i jeździectwa TABA, Wiśniowy Gaj, czy baseny oraz ogrody Baśni i Legend w Muszynie. To znakomita okazja, by posyłając na nie swoje dzieci rodzice nauczyli najmłodszych na przykład przebywania wśród zwierząt, co niewątpliwie przyczyni się na lepszą empatię. Opieka doświadczonych animatorów sprawi, że będą to na prawdę bezpieczne wakacje w Nowym Sączu.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia