21
So, Wrz
18 New Articles

Wakacyjna strefa relaksu

strefa relaksu

Nowy Sącz
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nowy Sącz otwiera się na swoich mieszkańców, ponieważ na terenie miasta powstaną wakacyjne strefy relaksu. Dzięki temu zdecydowanie atrakcyjniej będzie można spędzić wolny czas w okresie wakacji. Strefy będą dostępne dla zainteresowanych od początku lipca, mowa m.in. o leżakach, które będą służyły komfortowemu wypoczynkowi w upalne dni.

Leżaki zostaną umiejscowione m.in. na Rynku, przy Małej Galerii, na Starej Sandecji oraz przy Kamienicy, gdzie znajduje się plaża. Dodatkową atrakcją dla mieszkańców jest to, że wakacyjna strefa relaksu na Rynku będzie serwowała również kawę, która pobudzi do działania osoby w każdym wieku. Warto więc wyjść z domu, porozmawiać ze znajomymi i jednocześnie wypocząć na świeżym powietrzu.

Pozostałe strefy relaksu nie będą gorsze, ponieważ można w nich liczyć m.in. na kino plenerowe oraz różne wydarzenia o charakterze kulturalnym. W związku z tym mieszkańcy Nowego Sącza w okresie wakacyjnym będą mogli spodziewać się dużych atrakcji. Informacje potwierdzili przedstawiciele Wydziału Komunikacji Społecznej oraz Kultury, a także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia