Już w piątek 10.07.2020 otwarcie Interaktywnego Placu Zabaw Wodnych MOSIR!

Interaktywny Plac Zabaw Wodnych MOSIR

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Piątek 10. lipca 2020 to dzień, w którym nastąpi uroczyste otwarcie Interaktywnego Placu Zabaw Wodnych MOSIR w Nowym Sączu. Wodny plac zabaw to doskonała powierzchnia na rozrywkę dla najmłodszych w czasie letnim. Nowy Sącz nie dysponował do tej pory przestrzenią tego typu.

Interaktywny Plac Zabaw Wodnych MOSIR zostanie oficjalnie zainaugurowany o godzinie 13:00. Bezpieczna przestrzeń do wodnej zabawy znajduje się przy ulicy Nadbrzeżnej, na tyłach krytej pływalni. Pierwsze 30 dzieci, które posiada Kartę Nowosądeczanina, będzie miało możliwość wejścia na plac zabaw za symboliczny 1 grosz. Dla wszystkich przygotowano szereg atrakcji oprócz samego chlapowiska. Są to dwa obszerne dmuchańce, w tym jeden w kształcie nawiązującym do architektury ratusza miejskiego. Dodatkowo na najmłodszych czekają ufundowane przez Korala smaczne lody.

Jak podaje komunikat Biura Prasowego Miasta, pozostałe osoby w dniu otwarcia mogą nabyć bilet wstępu na interaktywny plac zabaw w cenie 5 złotych. Bilety do nabycia w kasie krytej pływalni MOSIR Nowy Sącz.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia