Remont Alei Sucharskiego zakończony

Remont Alei Sucharskiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kolejny remont w mieście dobiegł końca. Tym razem chodzi o Aleję Sucharskiego, która została wyremontowana w sposób kompleksowy. Nowy Sącz stał się dzięki temu nie tylko lepiej przejezdny, ale i piękniejszy. W oficjalnym otwarciu Alei wzięli udział prezydent miasta Ludomir Handzel, przedstawiciele Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz radni.

Jak już wspomniano, Aleja Sucharskiego wyremontowana została w sposób kompleksowy. Remont objął m.in. nawierzchnię i chodniki. Zamontowano też poręcze ochronne oraz umieszczono nowe oznakowanie poziome i pionowe.

Aleja Sucharskiego to bardzo ważna arteria w Nowym Sączu, którą codziennie porusza się tysiące samochodów. Jej remont był niezbędny, a mieszkańcy miasta wykazali się sporą dozą zrozumienia i cierpliwości podczas jego trwania.

Zakończone prace remontowe były wyczekiwane przez mieszkańców. Dzięki temu, że prace przebiegły sprawnie, udało się oddać wyremontowaną aleję w ustalonym terminie. Nowosądeczanie trzymają teraz kciuki za kolejne remonty, które rozpocząć mają się już niebawem.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia