Remont Grodzkiej i Kunegundy zakończony!

Rondo ul. Jagiellońska, ul. Grodzka i ul. Kunegundy

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nowy Sącz poszczycić może się kolejnym udanym remontem. Tym razem sukcesem zakończył się remont ulicy Grodzkiej i Kunegundy, o czym osobiście poinformował prezydent miasta Ludomir Handzel. Oprócz otwarcia ulic, prezydent otworzył również rondo znajdujące się u ich zbiegu. Co istotne, wszystkie prace remontowe wykonane zostały o czasie, dzięki czemu mieszkańcy mogą dziś cieszyć się nie tyko rondem, ale i korzystać w pełni z wyremontowanego odcinka drogi.

W otwarciu ulic uczestniczyli prezydent Ludomir Handzel, zastępca prezydenta Artur Bochenek, Jakub Prokopowicz, Leszek Gieniec, Józef Hojnor i Mieczysław Kaczwiński – przewodniczący Osiedla Szujskiego.

W ramach remontu udało się wzmocnić podbudowę jezdni, zmodernizować chodniki dla pieszych, zbudować nową nawierzchnię chodników oraz zmodernizować kanalizację deszczową. To jednak nie jedyne korzyści, z jakich cieszyć może się Nowy Sącz i jego mieszkańcy. Zwiększyło się bowiem bezpieczeństwo przechodniów, a to za sprawą nowo wybudowanych przejść dla pieszych, które zostały odpowiednio doświetlone. Duże znaczenie dla upłynnienia ruchu ma przynieść też nowe rondo, które było wprost niezbędne w tym rejonie.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia