Już wkrótce przebudowa ulicy Broniewskiego

przebudowa ulicy Broniewskiego

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Biuro Prasowe miasta Nowy Sącz poinformowało, że prezydent miasta podpisał umowę na przebudowę i remont ulicy Broniewskiego. To oczekiwana przez wielu mieszkańców od lat flagowa inwestycja dla Nowego Sącza. Prace według planów mają zakończyć się już w grudniu bieżącego roku.

Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel wyraził radość, iż przebudowa ul. Broniewskiego będzie możliwa dzięki podpisanej z wykonawcą umowie. Dotyczy ona kompleksowych prac na odcinku o długości ponad 600 metrów. To wymiana nawierzchni, obrzeż i krawężników obejmująca jezdnię, chodniki oraz zatoczki autobusowe i postojowe. Co istotne, powstanie również 88 nowych miejsc na postój samochodów w zaprojektowanych zatokach przy jezdni.

Pozostałe prace obejmą przebudowę na rondo skrzyżowania ulic Broniewskiego - Barska - Paderewskiego, a także wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych w rejonie ulic Okulickiego, Batalionów Chłopskich, wlotowej do Lwowskiej oraz przy szkole. Również oświetlenie nowego ronda zostanie odpowiednio dostosowane.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia