Znamy datę otwarcia nowego basenu nad Łubinką!

Basen nad Łubinką

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Firma ERBET przebuduje basen nad Łubinką w Nowym Sączu! Prezydent Ludomir Handzel podpisał właśnie umowę z przedstawicielami przedsiębiorstwa, prezesem Tomaszem Ćwikowskim oraz dyrektorem Handlu i Marketingu Łukaszem Porębą.

Nowy Sącz może mieć powody do radości, bo podjęto ostateczną decyzję, kto zmodernizuje basen nad Łubinką. Wykonawcą projektu została firma ERBET Sp. z o. o., z którą 30 stycznia prezydent miasta Ludomir Handzel podpisał umowę w sali reprezentacyjnej Ratusza. Jak zapewnia jej prezes, Tomasz Ćwikowski, inwestycja zostanie wykonana w terminie. To oznacza, że już w połowie lipca basen będzie otwarty dla klientów.

W powodzenie przedsięwzięcia wierzy również prezydent miasta. Jak mówi:

- Cieszę się, że obiekt nad Łubinką przebuduje sądecka firma. Myślę, że jeszcze w tym roku, przynajmniej przez miesiąc uda się mieszkańcom skorzystać z tego basenu.

Plany zakładają powstanie wielu obiektów, które obecnie można spotkać w nowoczesnych kompleksach basenowych w całej Polsce. Główne atrakcje, które przewidziano w projekcie to: strefa pływacka z trzema pasami, wodny plac zabaw, strefa rekreacyjna z rwącą rzeką, huśtawka wodna, bicze wodne, gejzery czy ławki z masażerami karku. Mamy dobre informacje również dla miłośników plażowania, bo oprócz części wodnej, zaplanowano od strony południowej także strefę plażową, która zostanie pokryta trawą.

Zapowiada się prawdziwa rewolucja. Niezmiennym pozostanie wejście na basen - tradycyjnie od ulicy Źródlanej.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia