Kolejny etap wymiany nawierzchni wokół Rynku

remontu kostki wokół Rynku

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Od 30 września rusza kolejny etap prac remontowych związanych z wymianą nawierzchni wokół Rynku w Nowym Sączu. Tym razem robotnicy przeniosą się w okolice ulicy Kazimierza Wielkiego. W związku z realizowanymi czynnościami pas ruchu znajdujący się po prawej stronie ulicy zostanie zwężony, aż do skrzyżowania z ulicą Franciszkańską. Kierowcy muszą się więc przygotować na małe utrudnienia, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Remont ulic nie ma na szczęście trwać zbyt długo, więc osoby poruszające się na co dzień samochodami mogą spać spokojnie. Wszelkie prace remontowe jak dotąd przebiegają zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem. Na czas remontu nawierzchni przy ulicy Kazimierza Wielkiego, znajdujący się tam przystanek MPK zostanie przeniesiony o 50 metrów, w stronę ulicy Tymowskiego. Kierowcy muszą przygotować się również na to, iż zostanie dla nich zamknięta część ulicy Romanowskiego. Wymiana nawierzchni jest jednak konieczna, ponieważ jej stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia