Kierowcy mogą pokonywać trasę pod wiaduktem przy ulicy Zielonej

Wiadukt ul. Zielona

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nowy Sącz przechodzi w ostatnim czasie wiele różnych modernizacji. Kierowców ucieszy z pewnością informacja, iż wyremontowano wiadukt znajdujący się przy Ulicy Zielonej, dlatego też osoby zmotoryzowane mogą już bez problemów pokonywać trasę znajdującą się pod tym wiaduktem. Prezydent Ludomir Handzel dokonał uroczystego otwarcia wyremontowanego odcinka drogi. Jezdnia w tym miejscu ma obecnie 6 metrów szerokości, ponadto poszerzono znajdujące się obok chodniki dla pieszych, po obu stronach.

Ul. Zielona jest często uczęszczanym odcinkiem przez kierowców, z racji tego konieczny był jej remont, aby poprawić bezpieczeństwo osób poruszających się samochodami, ale też przechodniów. Za remont wiaduktu odpowiedzialne było przedsiębiorstwo PKP Polskie Linie Kolejowe, natomiast renowacją drogi zajął się Miejski Zarząd Dróg z siedzibą w Nowym Sączu. Całość inwestycji przebiegła bez większych utrudnień, dzięki czemu kierowcy mogą cieszyć się teraz większą swobodą podczas pokonywania kolejnych kilometrów na swoich trasach.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia