Sandecja remisuje w Opolu

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

21. kolejka I ligi piłkarskiej przyniosła wiele emocji. Sandecja Nowy Sącz zremisowała na wyjeździe z Odrą Opole 1:1. Mecz był niezwykle wyrównany m.in. pod kątem posiadania piłki i strzałów na bramkę. Wynik można uznać za sprawiedliwy.

W 4. minucie spotkania na prowadzenie wyszła Sandecja. Z jedenastego metra do siatki gospodarzy trafił Michal Piter-Bucko. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i w lepszych nastrojach do szatni schodzili goście. Już w 51. minucie na tablicy wyników widniał jednak remis. Bramkę dla Odry Opole zdobył Rafał Niziołek. Jak się później okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu.

Sandecja plasuje się aktualnie na 14. miejscu w tabeli (21 punktów). Odra Opole jest o kilka pozycji wyżej. Zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 30 punktów. W następnej kolejce Sandecja zagra u siebie, a rywalem piłkarzy z Nowego Sącza będzie ŁKS Łódź. Odra Opole uda się na spotkanie wyjazdowe. Opolanie zagrają z GKS-em Bełchatów. Oba spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie, a przed Sandecją kolejne ciężkie wyzwanie.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia