Przed Sandecją wyjazd do Opola

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

19 marca Sandecja Nowy Sącz uda się do Opola, aby rozegrać wyjazdowy mecz 21. kolejki I ligi piłkarskiej z tamtejszą Odrą. Spotkanie zaplanowano na godzinę 14:00 na Stadionie Miejskim. Zapowiada się wyrównany mecz, w którym obie ekipy mogą sięgnąć po komplet punktów.

Sandecja aktualnie znajduje się na 14. miejscu w tabeli (20 punktów), natomiast Odra Opole jest na 8. pozycji (29 punktów). Patrząc pod kątem tabeli faworytem wydaje się być Odra, ale Sandecja jest w bardzo dobrej formie. W ostatniej kolejce Odra Opole wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0:2, a Sandecja pokonała u siebie GKS Tychy 2:1 (dwie bramki Damiana Chmiela).

Mecze bezpośrednie również nie dają jednoznacznej odpowiedzi, co do tego, kto konkretnie będzie faworytem zbliżającego się pojedynku. W pięciu ostatnich potyczkach Odra wygrała 2 razy, padły też 2 remisy, a raz zwycięstwo na swoim koncie zapisali piłkarze Sandecji. 19 września 2020 roku górą byli jednak gracze z Opola, którzy wygrali na boisku Sandecji 1:2. Być może teraz będzie nieco inaczej.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia