I liga: Sandecja vs ŁKS Łódź

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

22. kolejka I ligi piłkarskiej zostanie rozegrana 27 marca. To właśnie tego dnia naprzeciwko siebie staną Sandecja Nowy Sącz i ŁKS Łódź. Pierwszy gwizdek zabrzmi w sobotę o godzinie 13:00. Faworytem zbliżającego się meczu są goście.

Sandecja znajduje się w coraz lepszej formie. Ostatnio trudno znaleźć ekipę, która zdołałaby wygrać z drużyną z Nowego Sącza. Mimo to Sandecja dalej plasuje się w dole tabeli (z uwagi na nieciekawy początek sezonu) i jest aktualnie na 14. miejscu (21 punktów). Piłkarze ŁKS-u są w dużo lepszych humorach, gdyż są na 3. pozycji i tracą zaledwie jedno "oczko" do drugiego miejsca (40 punktów).

W ostatnim meczu Sandecja zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Odrą Opole 1:1. ŁKS nie zdołał pokonać na własnym terenie Zagłębia Sosnowiec. W Łodzi nie padła ani jedna bramka (0:0).

Mecze bezpośrednie wypadają na korzyść ŁKS-u Łódź. Na ostatnie pięć spotkań piłkarze z Łodzi wygrali aż 3 razy (4:1 w 2020 roku), raz zremisowali i raz przegrali. Sandecja 27 marca powalczy o to, aby bilans ten wyglądał nieco korzystniej.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia