I liga: Sandecja zagra na wyjeździe z Wartą Poznań

Warta Poznań vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W 27. kolejce I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz uda się na mecz wyjazdowy, a rywalami piłkarzy z Nowego Sącza będzie Warta Poznań. Z pewnością będzie to bardzo ciężki pojedynek, ponieważ Warta plasuje się aktualnie na 2. pozycji w ligowej tabeli, mając na koncie 49 punktów. Dodatkowo Warta ma do rozegrania mecz z Termalicą (u siebie). Sandecja jest obecnie 8. (36 punktów), jednak do rozegrania pozostało jeszcze ważne spotkanie w tej części tabeli pomiędzy Olimpią Grudziądz a Miedzią Legnica.

Pojedynek Sandecja vs Warta odbędzie się 21 czerwca o godzinie 17:40. Zdecydowanym faworytem będą gospodarze, którzy obrali sobie za cel awans do Ekstraklasy. Sandecja musi jednak postarać się o wywalczenie jakichś punktów, jeśli nadal chce się znajdować na miejscu barażowym. W ostatniej kolejce gracze z Nowego Sącza zaledwie zremisowali u siebie z Odrą Opole 1:1. Warta również nie spisała się najlepiej, bo w swoim ostatnim meczu przegrała w Opolu 2:0. Ostatnie dwa bezpośrednie spotkania pomiędzy Sandecją a Wartą rozegrano w Nowym Sączu. Ostatnio wygrała Warta (1:2), a wcześniej Sandecja (2:1).

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia