Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W spotkaniu 26. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zremisowała na własnym stadionie z Odrą Opole 1:1. Mecz na Stadionie Ojca Władysława Augustynka odbył się bez udziału publiczności. To dość rozczarowujący wynik dla gospodarzy, którzy byli uznawani za faworytów tego pojedynku.

Już na samym początku graczom Sandecji nie było łatwo. Mecz był dość wyrównany, a do przerwy na tablicy wyników był remis 0:0. Po przerwie lepiej spisywali się goście. W 53. minucie spotkania bramkę dla Odry Opole zdobył Patryk Janasik. Wydawało się, że piłkarze Odry mogą liczyć nawet na 3 punkty, jednak w 74. minucie wyrównującego gola strzelił Michal Piter-Bucko. Wynik nie zmienił się już do końca spotkania, a drużyny podzieliły się ligowymi punktami.

Po tym spotkaniu Sandecja ma na swoim koncie 36 punktów i aktualnie plasuje się na 6. miejscu w tabeli (na razie jest to miejsce barażowe, lecz niektóre ekipy mają do rozegrania jeszcze jedno spotkanie). Odra Opole jest natomiast 16. z 28 punktami na koncie. Obecnie gracze Odry plasują się na miejscu spadkowym. W następnej kolejce Sandecja zagra na wyjeździe z Wartą Poznań, a rywalem Odry Opole na stadionie w Opolu będzie Chrobry Głogów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.