Zbliża się mecz GKS Bełchatów vs Sandecja Nowy Sącz

GKS Bełchatów vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W 23. kolejce I ligi piłkarskiej naprzeciwko siebie staną piłkarze GKS-u Bełchatów oraz Sandecji Nowy Sącz. Jako, że mecz zostanie rozegrany na terenie Bełchatowa, faworytami będą gospodarze, którzy nie mogą jednak uznać tego sezonu za satysfakcjonujący. Piłkarze z Bełchatowa cały czas walczą o utrzymanie na I-ligowym szczeblu, natomiast Sandecja Nowy Sącz stara się przedostać w okolice górnej części tabeli, co być może uda się im już w następnej kolejce.

GKS Bełchatów to klub z bogatą historią, jednak obecna forma piłkarzy nie powala na kolana. Z pewnością gracze Sandecji będą chcieli to wykorzystać zwłaszcza, że mają za sobą doskonały mecz ze Stomilem Olsztyn - wygrany 3:0. Bełchatowianie grali ostatnio na wyjeździe z Odrą Opole i niestety zawiedli swoich fanów, ponieważ gracze z Opola wygrali to spotkanie 1:0. Po 22. kolejkach Sandecja ma na swoim koncie 29 punktów, co daje jej 11. pozycję w tabeli. GKS Bełchatów ma dopiero 25 punktów i jest 15., zaledwie dwa "oczka" przed Odrą Opole.

Piłka nożna Nowy Sącz stale się rozwija, więc można się spodziewać, że kibice z Nowego Sącza udadzą się wraz ze swoimi piłkarzami do Bełchatowa, aby wspierać ich w walce o kolejne trzy ligowe punkty. Biorąc pod uwagę historię bezpośrednich spotkań, w ostatnim meczu wygrała Sandecja - 2:1. W ostatnich pięciu bezpośrednich meczach trzy razy wygrywali Bełchatowianie, a dwukrotnie lepsi byli gracze z Nowego Sącza.

Mecz przełożony z wiadomych przyczyn na: 02.06.2020r.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia