I liga: przed Sandecją ostatni mecz w 2019 roku

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Już 30 listopada 2019 roku o godzinie 17:00 rozpocznie się ostatni mecz Sandecji Nowy Sącz w tym roku kalendarzowym. Będzie to spotkanie w ramach 20. kolejki I ligi piłkarskiej, a rywalem graczy z Nowego Sącza będzie Puszcza Niepołomice. Faworytami zbliżającego się pojedynku są gospodarze, którzy wygrali ostatnio w Miedzi Legnica 1:3. Sandecja Nowy Sącz jest na fali wznoszącej i na pewno będzie chciała udanie zakończyć 2019 rok, dając kibicom kolejny powód do radości.

Puszcza Niepołomice w ostatnim swoim spotkaniu uległa na własnym stadionie Odrze Opole 1:2. Gracze Puszczy mają przed sobą jeszcze zaległy mecz, na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie. Jak do tej pory Sandecja zgromadziła na swoim koncie 25 punktów, co daje jej obecnie 10. pozycję w ligowej tabeli. Puszcza znajduje się na 14. miejscu (19 punktów), ale jak już zostało wspomniane, piłkarze mają do rozegrania jeszcze jeden mecz. Sandecja z pewnością będzie faworytem tej potyczki, jednak Puszcza to nieprzyjemny rywal, który potrafi zaskakiwać na wyjazdach.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia