Wygrana Sandecji Nowy Sącz 3:1 Miedź Legnica

Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz wygrała z drużyną Miedź Legnica 3:1 w rozgrywkach pierwszej ligi w piątek, 22.11.2019 r. Niespodziewanie druga połowa spotkania okazała się rozstrzygająca.

W piątek, 22 listopada b.r., odbył się wielki mecz, w którym niekwestionowanym zwycięzcą okazała się nowosądecka drużyna. Sandecja Nowy Sącz rozbiła Miedź Legnicę z wynikiem 3:1. Druga połowa była kluczowa, bowiem w tym czasie padły wszystkie bramki. Pierwszy gol przypadł Korzymowi tuż po rozpoczęciu drugiej części spotkania (47’), a tuż po chwili Kanach strzelił kolejną bramkę (51’). W 67’ minucie padł gol ze strony trzecie zawodnika drużyny Sandecja Nowy Sącz – Walskiego. Najciekawsza były jednak ostatnie chwile spotkania, ponieważ w 90’ minucie jedyną bramkę ze strony przeciwników strzelił Sabala. Choć wynik meczu był w drugiej połowie niemal przesądzony, Sabala zaskoczył na koniec wszystkich zawodników oraz kibiców. Sędzią głównym meczy był Daniel Kruczyński. Kibice Sandecji nie ukrywają ogromnej radości z wygranej.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.