I liga: Puszcza wygrywa w Nowym Sączu

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz uległa na własnym stadionie w meczu z Puszczą Niepołomice 0:1. Zwycięskiego gola dla gości zdobył w 62. minucie Jose Embalo (z rzutu karnego). Spotkanie nie ułożyło się po myśli zawodników z Nowego Sącza, którzy tym samym odnieśli kolejną porażkę, a był to ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Sandecja w dotychczasowych dwudziestu kolejkach zgromadziła 25 punktów (12. miejsce w tabeli). Puszcza dzięki temu zwycięstwu zbliżyła się w tabeli do Sandecji, zajmując obecnie 14. pozycję z 23 punktami na koncie.

Obie ekipy nie mogą zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Bilans Sandecji wynosi aktualnie 7-4-9, natomiast Puszczy 6-5-9. Kibice życzyliby sobie tego, aby zobaczyć swoje ulubione zespoły w górnej połowie tabeli, ale na to będzie trzeba poczekać do wiosny, kiedy to rozgrywki wznowi I liga piłkarska. Teraz piłkarzy czeka przerwa zimowa, dzięki której będą mogli naładować akumulatory i przygotować się do kolejnych spotkań na zapleczu Ekstraklasy. Z pewnością jest o co walczyć, bo przewaga nad zespołami znajdującymi się na miejscach spadkowych maleje.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia