I liga: Sandecja pojedzie do Legnicy

Miedź Legnica vs Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

22 listopada o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz I ligi piłkarskiej pomiędzy Miedzą Legnica a Sandecją Nowy Sącz. Wydarzenie to odbędzie się w ramach 19. kolejki rozgrywek. Sandecja Nowy Sącz uda się na ciężki teren, dlatego nie przystąpi do tego spotkania jako faworyt. Miedź gra jednak w kratkę, dlatego w tym meczu możliwe jest każde rozstrzygnięcie.

W ostatniej kolejce Sandecja zremisowała u siebie z Niecieczą 2:2. Jeden punkt wywalczyli również gracze Miedzi, którzy w swoim ostatnim meczu podzielili się punktami z GKS-em Jastrzębie - wynik 2:2, Miedź grała na wyjeździe. Do tej pory Sandecji udało się zgromadzić 22 punkty. Aktualnie daje to 12. pozycję ligową. Miedź znajduje się na 7. miejscu (28 punktów), a do tego ma do rozegrania jeden mecz więcej. Faworytem na pewno będą gospodarze, jednak Sandecja potrafi sprawiać niespodzianki na trudnych dla siebie terenach, więc kibice z Nowego Sącza mogą być przygotowani na walkę o każdy centymetr boiska. Warto zameldować się w Legnicy i obserwować ten mecz z trybun. Będzie to przedostatnie spotkanie Sandecji w tym roku kalendarzowym.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia