I liga: Sandecja zremisowała z Niecieczą

Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ramach 18. kolejki I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zremisowała na własnym terenie z Bruk-Betem Niecieczą 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobywali Maciej Korzym (15. minuta) oraz Mariusz Gabrych (27. minuta), natomiast dla gości strzelali Roman Gergel (80. minuta z karnego) oraz Michał Orzechowski (83. minuta). Pierwsza połowa przebiegał pod dyktando piłkarzy z Nowego Sącza, jednak od 17. minuty musieli radzić sobie w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Maciej Małkowski. Siły na boisku wyrównały się dopiero w 86. minucie, wtedy czerwony kartonik ujrzał zawodnik gości - Vlastimir Jovanovic. Nieciecza miała zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, jednak wystarczyło to zaledwie na remis.

Sandecja zajmuje w ligowej tabeli 12. pozycję z 22 punktami na koncie, natomiast Nieciecza znajduje się dwa "oczka wyżej" i do tej pory zgromadziła 23 punkty. W najbliższej kolejce graczy z Nowego Sącza czeka wyjazd do Legnicy, gdzie zagrają z tamtejszą Miedzią. Bruk-Bet Nieciecza rozegra z kolei mecz na własnym stadionie, a ich rywalem będzie Chrobry Głogów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.