I liga: Sandecja lepsza od Chrobrego

Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz odniosła na własnym stadionie czwarte ligowe zwycięstwo na boiskach I ligi w sezonie 2019/2020. Tym razem piłkarze Sandecji podejmowali graczy Chrobrego Głogów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla miejscowych, jednak emocji nie brakowało do samego końca. Do przerwy Sandecja prowadziła już 2:0 i wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby gospodarze dopisali do swojego konta 3 łatwe punkty. Bramki strzelali Damian Chmiel (3. minuta) oraz Kamil Ogorzały (44. minuta). Po przerwie wszystko się jednak zmieniło. Gole dla Chrobrego zdobyli Oliver Praznovsky (74. minuta) i Michał Ilków-Gołąb (80. minuta). Kibice spodziewali się remisu, aż przyszła 88. minuta spotkania. Wtedy to po bramce samobójczej Praznovsky'ego gospodarze wyszli na prowadzenie i nie oddali go do samego końca.

Żółte kartki w tym spotkaniu ujrzeli Baran, Thiago i Flis ze strony Sandecji oraz Drewniak i Praznovsky po stroni Chrobrego. Sandecja ma na koncie 14 punktów i zajmuje 9. pozycję w tabeli, natomiast piłkarze Chrobrego są przedostatni z 7 punktami na koncie.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia