Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ramach 12. kolejki rozgrywek I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz okazała się gorsza od Zagłębia Sosnowiec. Gracze Zagłębia wygrali na swoim boisku w stosunku 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali: Stanislaw Bilenkiy (17. minuta), Fabian Piasecki (82. minuta - z rzutu karnego) oraz Szymon Pawłowski (92. minuta). Trafienie dla gości zaliczył Kamil Ogorzały (93. minuta). Żółte kartki zanotowali: dla Zagłębia - Grzelak, Sinior i Polczak, natomiast dla Sandecji: Kun oraz Baran.

Gracze Sandecji nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych. Do tej pory zgromadzili na swoim koncie zaledwie 14 ligowych punktów, natomiast Zagłębie dzięki odniesionemu zwycięstwu zdołało wyprzedzić swoich rywali o jeden punkt. Obie ekipy muszą jednak martwić się o to, aby nie załapać się w najbliższym czasie do strefy spadkowej. Przed rozpoczęciem spotkania to gospodarze byli typowani do końcowego zwycięstwa, a kibice nie zawiedli się ich postawą. Goście z kolei nie pokazali ze swojej strony niczego nadzwyczajnego, notując kolejną porażkę w trwającym sezonie.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.