Oczyszczanie Energetyczne Ze Wszelkich Złych I Neg

Dodaj do ulubionych
Kontakt
Numer Telefonu: ..........pokaż
Email: my..........pokaż
Dodane 2023-09-04 10:44:05

Opis

-Oczyszczanie energetyczne ze wszelkich złych i negatywnych energii - rytuał 2 dniowy. Szczególnie polecany do oczyszczania od konkretnej sprawy, osoby lub jej działań, a także grupy.

Utknąłeś w trudnej sytuacji i nie widzisz drogi wyjścia?

Ktoś  próbuje Ci zaszkodzić?

Chcesz odciąć się od wpływów konkretnej osoby?

Jeśli chcesz uwolnić się lub oczyścić swoją sferę życia od konkretnej sytuacji, osoby lub jej działań oraz jakiejś grupy osób które mają na Ciebie negatywny wpływ.

 Negatywna energia wpływa na Twoje codzienne życie i pogarsza jego jakość. Dlatego też należy jak najszybciej uwolnić się od niej!

Oczyszczanie energetyczne ze wszelkich złych i negatywnych energii - rytuał 2 dniowy.

Idealny w nagłych przypadkach, gdy potrzebujesz natychmiastowego oczyszczenia!

 
Co obejmuje rytuał:
 
- intensywną analizę sytuacji zanim rozpocznę rytuał (do wglądu tylko dla mnie, nie jest wysyłana email). Jeśli odmówię jego wykonania, wówczas otrzymasz wysłaną wymianę (cenę) z powrotem. Analiza jest wynikiem jasnowidzenia i jasno-odczuwania i jest dla mnie podstawą, by zapoznać się z danym problemem. Wiem, że nie ma dwóch identycznych sytuacji, gdyż każdy z nas jest inny, nawet jeśli coś na pierwszy rzut oka wygląda podobnie, to w rzeczywistości energetycznie nie ma tych samych sytuacji czy problemów. Dlatego także w magii nie ma standardowych rozwiązań, prace muszą być dostosowane do osób, przeżyć, energii, miejsc.
- ceremonię oczyszczenia i usunięcia negatywnych energii. Zanim rozpocznę prace magiczne trzeba dokonać oczyszczenia negatywnych energii. Usuwam także zabrudzenia i negatywne wpływy wysłane przez inne osoby.

- materiały, zioła i dodatki, które zostaną wykorzystane w trakcie rytuału oczyszczania i sesji 2 dni.

- sesje magiczne - wykonanie rytuału  - Rytuał trwa pełne 2 dni.

- ceremonie aktywacji energetycznej i błogosławieństwa.

- ceremonie zakończenia i zapieczętowania energii po ukończonych pracach.

- podsumowanie i końcowa analizę, otrzymasz pisemnie przez email, jeśli takie otrzymam - będzie zawierała także przesłania anielskie.

 ---------------------------------------------------------------------------
link do sklepu: https://mariabucardi.pl/pl/p/2-dniowy-rytual-oczyszczajacy-od-konkretnej-sprawy%2C-osoby-lub-jej-dzialania-czy-grupy.-Idealny-w-naglych-przypadkach./1639

https://mariabucardi.pl

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja


ooo

Reklama