I liga: Sandecja podejmie Wartę Poznań

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W najbliższej kolejce I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz podejmie na własnym stadionie Wartę Poznań. Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco, ponieważ obie ekipy prezentują podobny poziom. Sandecja w ostatniej kolejce zremisowała w Opolu 1:1, grając z tamtejszą Odrą. Z kolei Warta pojechała na wyjazdowy mecz do Bruk-Betu Niecieczy, również remisując 1:1. W ligowej tabeli piłkarze Sandecji plasują się aktualnie na 11. pozycji, mając na swoim koncie 11 punktów. Zawodnicy Warty są nieco wyżej, ponieważ zajmują 7. lokatę, gromadząc do tej pory 14 "oczek".

Mecz rozegrany zostanie przy dopingu miejscowych kibiców, którzy wierzą w to, że ich zawodnicy sięgną po trzy ligowe punkty. Spotkanie zaplanowano na sobotę 21 września, start o godzinie 19:10. Piłkarze Sandecji w tym sezonie wygrali trzy spotkania, natomiast gracze z Poznania odnieśli 4 zwycięstwa. Jeśli Sandecja wygra to spotkanie, zrówna się punktami ze swoimi rywalami, natomiast jeśli to Warta wyjdzie zwycięsko z tej potyczki, odskoczy od Sandecji już na 6 punktów.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia