I liga: Sandecja przegrywa na własnym terenie

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Sandecja Nowy Sącz zanotowała na swoim koncie kolejną porażkę. Tym razem w ramach rozgrywek I ligi gracze z Nowego Sącza ulegli na własnym terenie Warcie Poznań 1:2. Bramkę dla gospodarzy tuż przed końcem spotkania zdobył Maciej Małkowski (91. minuta), natomiast dla gości strzelali Gracjan Jaroch (54. minuta) oraz Robert Janicki (z rzutu karnego - w 66. minucie). Warta dzięki temu zwycięstwu przesunęła się na pierwsze miejsce w ligowej tabeli, w nieco gorszy nastrojach są z kolei piłkarze Sandecji. Aktualnie zajmują dopiero 14. lokatę.

Zawodnicy z Poznania od początku meczu narzucili swój styl gry, przeważając na boisku. Co prawda do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak tuż po zmianie stron inicjatywa gości była jeszcze większa. To doprowadziło do zdobycia przez nich dwóch bramek, natomiast Sandecja była w stanie zdobyć bramkę kontaktową w doliczonym czasie gry, na remis było już za późno. Warta ma na swoim koncie 20 punktów, a Sandecja zgromadziła na swoim koncie 11 ligowych "oczek".

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia