I liga: Sandecja zremisowała w Opolu

Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz

Piłka nożna
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W ramach meczu I ligi piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz zremisowała w Opolu, z tamtejszą Odrą 1:1. Z pewnością piłkarze Sandecji spodziewali się po tym spotkaniu nieco więcej, w końcu Odra zamyka aktualnie ligową tabelę. Wszystko szło zgodnie z planem, ponieważ w 5. minucie Sandecja zdobyła bramkę po strzale Dominika Kuna. Gospodarze wyrównali jednak już w 19. minucie, a na listę strzelców wpisał się Szymon Skrzypczak. Po zmianie stron okazji nie brakowało, jednak spotkanie zakończyło się remisem.

Sędzia spotkania pokazał kilka żółtych kartek (dla Odry: Mesjasz oraz Wróblewski, natomiast dla Sandecji: Chmiel, Małkowski oraz Klichowicz). Sandecja ma na swoim koncie 11 punktów, co tuż po zakończonym meczu plasuje ją na 7. pozycji w ligowej tabeli. W następnej kolejce Sandecja zagra na własnym stadionie, a rywalem piłkarzy z Nowego Sącza będzie Warta Poznań. Odra obecnego sezonu nie może na razie zaliczyć do udanych, chociaż zdobyty punkt z pewnością mile zaskoczył zgromadzonych na trybunach kibiców.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia