Wystawa „Tak było - Nowy Sącz 2019”

Wystawa „Tak było - Nowy Sącz 2019”

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Rok 2019 obfitował w liczne wydarzenia ważne dla nowosądeckiej społeczności. Czytaliśmy o nich w lokalnych i regionalnych portalach, często przez chwilę, jednym okiem zerkając na towarzyszące im zdjęcia. Teraz będzie można obejrzeć je wszystkie w zupełnie innych okolicznościach.

Podróż w czasie w SPB z fotografiami z portali

17 stycznia w Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego o godz. 17.00 zaprasza na otwarcie wernisażu fotografii. Wystawa "Tak było - Nowy Sącz 2019" będzie otwarta dla publiczności do 15 lutego w godzinach pracy biblioteki. Jej autorzy zapraszają wszystkich sądeczan na Franciszkańską 11, by wspólnie przypomnieć sobie zwyczajne i wyjątkowe chwile minionego roku.

Niezwykły efekt całorocznej pracy fotoreporterów

Najlepsze zdjęcia wybrali i upamiętnili dla nas fotoreporterzy z wyjątkowym zmysłem do obserwacji miejsc, ludzi i zdarzeń. W nowym zestawieniu złożą się na jedyną w swoim rodzaju relację z całego roku w naszym mieście. Wystawa w Nowym Sączu będzie prawdziwym zakończeniem roku dla wszystkich mieszkańców.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia