Spektakl: Miłość i Zdrada

Spektakl: Miłość i Zdrada

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Z okazji Walentynek w nowosądeckim MOK-u odbędzie się spektakl pt. „Miłość i Zdrada”. Jednoaktowa komedia o relacjach damsko-męskich w reżyserii Krzysztofa Pomietło rozpocznie się o 19:00.

Walentynki do doskonały czas na spędzenie czasu z ukochaną osobą. Jedną z propozycji dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic będzie udział w spektaklu teatralnym pt. „Miłość i Zdrada” w reżyserii Krzysztofa pomietło. Jednoaktowa komedia przybliża relacje damsko-męskie w zabawny i niecodzienny sposób. Scenariusz spektaklu powstał na podstawie tekstu Lecha Orwicza-Brodzińskiego. W pięcioosobowej obsadzie ujrzymy: Violettę Romul-Pomietło, Pawła Kowalczyka, Józefa Więcławka, Grację Niedźwiedź oraz Krzysztofa Salawa. Teatr Nowy w Nowym Sączu zajmuje się wydawaniem biletów, które są dostępne w cenach 50-55 zł. Odbiór 15 minut przed spektaklem. Rezerwacji można dokonać online (https://forms.gle/pbb6V3Z6zs1fN7E18) oraz telefonicznie: 793 397 984 lub 506 205 595. Początek przedstawienia o 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Wydarzenia kulturalne Nowy Sącz to ciekawa propozycja na walentynkowy wieczór we dwoje.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia