Spektakl: Daj się zabić Kochanie

Spektakl: Daj się zabić Kochanie

Muzea i sztuka
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Rozterki miłosne, wybory życiowe, humor i intrygi – to zobaczą widzowie spektaklu „Daj się zabić Kochanie”, czyli komedio-farsy Alda de Benedettiego. Spektakl odbędzie się 29 lutego o 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu.

Spektakl „Daj się zabić kochanie” będzie pełen włoskiego klimatu, zabawnego humoru i zawiłych intryg. To kolejne wydarzenie kulturalne w Nowym Sączu. Odbędzie się ono 29 lutego 2020 r., o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury. Tematem przewodnim jest skomplikowana i porywająca historia przedstawiona w komedio-farsie Alda de Benedettiego pokazuje postać młodej kobiety – Angeliki – która wychodzi za mąż za zamożnego Adriana. Kobieta czuje, że w głębi serca kocha Bruna. Między rywalami tworzy się relacja, która potęguje kolejne interesujące zwroty akcji.

Bilety na spektakl w cenie 50 zł lub 45 zł (ulgowy) można zarezerwować pod numerem telefonu 793 397 984 lub 506 205 595. Organizatorzy zaznaczają, że bilety należy odebrać w Biurze Teatru Nowego w Nowym Sączu lub 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu w Miejskim Domu Kultury.

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia