Remont estakady - będą zmiany w organizacji ruchu!

Estakada ul. Tarnowska

Nowy Sącz
Narzędzia
Typografia
  • Mniejszy Mały Średni Duży Większy
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

W środę, 17 lipca, rozpoczną się prace związane z remontem nowosądeckiej estakady. Tym samym dojdzie do wielu zmian, związanych z organizacją ruchu przy ulicy Tarnowskiej. Obecna konstrukcja zostanie całkowicie zburzona, a prace rozpoczną się od podstaw. Prezydent Nowego Sącza - Ludomir Handzel podkreślił, że inwestycja musiała zostać rozpoczęta w trybie pilnym.

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Tarnowskiej to dość duże utrudnienie dla kierowców, ponieważ ten odcinek jest bardzo chętnie wybierany przez osoby, które podróżują na co dzień samochodami lub motocyklami. Remont estakady w Nowym Sączu był jednak konieczny, ponieważ jej stan techniczny nie napawał optymizmem. Remont dotyczy 100-metrowego odcinka drogi. Zmiana organizacji ruchu będzie obejmowała odcinek od ronda Jana Pawła II aż do Góry Zabełeckiej. Zamknięty dla kierowców zostanie pas umiejscowiony na skraju ulicy. Nowy Sącz inwestuje w coraz większą ilość projektów, które mają na celu uatrakcyjnić całe miasto, a także umilić życie mieszkańcom.

Źródło: UM Nowy Sącz

Zapisz się do naszej bezpłatnej usługi subskrypcji e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych informacji.

Ogłoszenia